Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyWarcraft I & II Bundle je v akci na GOG za symbolickou...

Warcraft I & II Bundle je v akci na GOG za symbolickou cenu

Pokud nemáte co hrát a zapomněli jste zkontrolovat nadílku na GOG, nic se neděje, udělali jsme to za vás. Zaujala nás hlavně sleva na legendární první a druhý díl Warcraftu. Obě hry bez DRM nyní můžete pořídit ve speciálním bundlu pouze za 340 korun.

Za tyto peníze získáte pilotní díl Warcraft: Orcs and Humans z roku 1994, u kterého byly provedeny úpravy, aby plynule běžel i na nejnovějších operačních systémech, a také pokračování Warcraft II: Battle.net Edition. To je dostupné ve dvou hratelných verzích: první přináší plně funkční Battle.net a starou dobrou známou hratelnost, druhá pak dostala několik oprav a především využívá novějších technologií, takže si ji zahrajete na nejnovějších strojích a displejích s vysokým rozlišením. A aby toho nebylo málo. Součástí druhého dílu jsou i dvě rozšíření (DLC) Tides of Darkness a Beyond the Dark Portal.

Pro stažení Warcraft I & II Bundle z obchodu GOG klikněte na tento odkaz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Adekvátní cenu za tyto dvě vykopávky na GoGu v akci bych viděl tak 3 dolary za jedničku a 5 za dvojku, o symbolické ceně nemůže být řeč. Ne že bych teda po nich toužil.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře