Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte zdarma multiplayerovku Mirage: Arcane Warfare

Vyzkoušejte zdarma multiplayerovku Mirage: Arcane Warfare

Multiplayerová akce Mirage: Arcane Warfare vyšla teprve 23. května letošního roku. Přesto nyní její tvůrci přichází s možností bezplatného vyzkoušení. Hrát můžete od dnešního večera až do neděle, kdy celá akce skončí.

Nový projekt od tvůrců Chivalry: Medieval Warfare se opět soustředí na síťovou hru a krvavé souboje zblízka. Titul využívá bojový systém z předchozího úspěšného projektu. Útoky tedy lze vykrývat i odrážet, a to včetně těch magických.

K dispozici je hned několik herních režimů. Na své si přijdou příznivci módu Team Deathmatch, nechybí variace na Capture the Flag a je tu i povedený Team Objective, ve kterém tlačíte „magický vznášející se vozík“ a zároveň se snažíte zabránit nepřátelům, aby tlačili ten svůj.

Bezplatné Mirage: Arcane Warfare se na Steamu objeví dnes k večeru a dostupné bude až do nedělní desáté hodiny večerní našeho času.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře