Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte své detektivní schopnosti v pochmurné adventuře The Silent Age, nyní i...

Vyzkoušejte své detektivní schopnosti v pochmurné adventuře The Silent Age, nyní i na WP

Schopným detektivem se člověk nestává, schopným detektivem se člověk rodí. Dokazuje to spousta skutečností včetně pochmurné postapokalyptické adventury The Silent Age. 

V The Silent Age jste jakožto bezvýznamný údržbář vyslán na misi, během níž máte přijít na kloub tomu, proč se lidstvo zničilo. Vtip je v tom, že cestujete časem mezi dvěma věky (mezi roky 1972 a 2012) a pospojujete k sobě i zdánlivě nesourodé střípky.

Hratelnost The Silent Age je čistě point-and-clicková, nicméně ve hře se nachází spousta zajímavých logických zádrhelů, které mohou pramenit i z časové perspektivy. Pro ostřílené adventuristy se jedná o velmi příjemné zpestření, začínající hráči by se však kvůli tomu mohli ve hře ztratit.

The Silent Age je k dispozici pro hráče na Androidu, iOS a čerstvě také na Windows Phone. Pokud jste oddaným fanouškem tohoto žánru, rozhodně vám The Silent Age doporučujeme.

[appbox googleplay dk.houseonfire.android.thesilentage]

[appbox appstore 580991034]

[appbox windowsphone dd00f436-297c-48f4-990f-2e479e90e194]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře