Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVyzkoušeje hru fantasy Elder Scrolls Online zdarma

Vyzkoušeje hru fantasy Elder Scrolls Online zdarma

Pokud jste někdy chtěli Elder Scrolls Online vyzkoušet, ale nechtěli jste za neznámo platit, máte šanci si toto zábavné MMO vyzkoušet zdarma. Akce společnosti Bethesda běží až do středy 13. listopadu. K dispozici je kompletní základní hra, která je navíc až do 3. prosince v 50% slevě.

Ve zkušební verzi Elder Scrolls Online získáte přístup ke čtyřem charakterům, a to Nightblade, Templar, Dragonknight a Sorcerer. Prozkoumávat budete až 23 zón a získáte také možnost hrát úkolové linky pro Fighters a Mages guild. Dodejme, že postup hrou se ukládá do cloudu, takže o nahrané hodiny v případě pozdějšího zakoupení hry nepřijdete.

Zpočátku hra Elder Scrolls Online sice zaznamenala raketový nástup popularity, v průběhu přibývajících měsíců od vydání ale zájem hráčů opadl. Vývojáři přesto nic nevzdávají a své MMO neustále opečovávají a přidávají do něj nové přídavky. Trial verzi stahujte odsud.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře