Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyVývojáři z Rovio ukuchtili další hit. Jmenuje se Angry Birds Stella a...

Vývojáři z Rovio ukuchtili další hit. Jmenuje se Angry Birds Stella a právě vyšel pro Android a iOS

Angry Birds Stella je hra pro chytré mobily a tablety. Hráč vystřeluje z praku ptáčky, kterým se snaží zasáhnout prasátka, jež ukradla mapu, která ukazuje cestu na Zlatý ostrov. Ponořte se do nového dobrodružství v kouzelné grafice, které jen tak neskončí.

V pokračování Angry Birds s podtitulem Stella si zahrajeme za šestici nových opeřenců. Šéfem nové party je růžová ptačice Stella, které pomáhají Gale, Willow, Dahlia a Poppy. Potkáme také Luca, což je ztřeštěné ptačí mládě, které nemá rádo, když se mu říká prcku. Každý z ptáčků má unikátní schopnosti.

Příběh hry začíná krádeží mapy v nestřežené chvíli. Stella (a s ní i hráč) se dozví, že viníkem jsou zelená prasata, která využívá po zlatých cihličkách dychtící zlá princezna Gale. Stella se rozzuří a snaží se dostat mapu zpět.

Nový díl Angry Birds nabízí v základu solidní porci 120 levelů v kompletně přepracovaných lokalitách. Po vizuální stránce je hra vskutku překrásná. Rovio si dále přichystalo také podporu Telepodů, což jsou malé figurky, které vám pomohou přenést oblíbené hrdiny přímo do hry.

2014-09-04 12.07.44

2014-09-04 12.07.34

Samotná hra je ke stažení zdarma pro platformy Android, iOS a Amazon Fire, majitelé mobilů s Windows Phone si ještě nějaký čas počkají.

Osobní poznatek: Verze pro Android je v tuto chvíli kompatibilní s poměrně nízkým počtem zařízení. Zatímco na Nexusu 5 jsem ji bez problémů nainstalovat, u LG G3 jsem měl smůlu – portál Google Play vypsal hlášku, že hra s telefonem není kompatibilní.. Podobnou zkušenost hlasí i někteří další uživatelé.

[appbox googleplay com.rovio.angrybirdsstella]

[appbox appstore id875251011]

unnamed88 2014-09-04 11.27.09

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře