Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVyužijte akce Lucky Box od Samsungu! K telefonům Galaxy A5 a A3...

Využijte akce Lucky Box od Samsungu! K telefonům Galaxy A5 a A3 dnes můžete získat příslušenství za tisíce

Samsung se rozhodl zopakovat úspěšnou akci Lucky Box a potěšit své zákazníky i na Valentýna. Na nové majitele smartphonů Galaxy A3 a A5 tak čeká tajemná krabička s originálním příslušenstvím za pouhou 1 Kč.

Zákazníci vybraných Značkových prodejen Samsung se dnes mohou těšit na překvapení. Pokud zakoupí pro sebe či jako dárek k Valentýnu smartphone Galaxy A3 nebo A5, získají za symbolickou 1 Kč i krabičku Lucky Box ukrývající voucher na příslušenství.

Za pouhou korunu tak od společnosti Samsung dostanou buď sluchátka Level Over, Gear Circle, reproduktor Level Box, externí baterii 3 100 mAh, nebo držák do auta.

Podmínky speciální akce Lucky Box:

Místo konání: Značkové prodejny Samsung v Praze v OC Chodov a Nový Smíchov a v Brně v OC Olympia.

Doba konání: pátek 13. února 2015 (po celou otevírací dobu prodejen).

Produkt: Lucky Box získají zákazníci za 1 Kč k nákupu smartphonů Samsung Galaxy A3 nebo A5

Počet Lucky Boxů je množstevně omezen na 30 kusů na prodejnu.

Kontakty na Značkové prodejny Samsung naleznete na www.samsung.cz.

Smartphony Samsung Galaxy A5 a A3 jsou na českém trhu k dostání v různých barevných variantách – bílé, černé, stříbrné a zlaté. Doporučená maloobchodní cena modelu Galaxy A3 (4,5″) je 8 799 Kč s DPH a telefon Galaxy A5 (5″) je dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 11 899 Kč s DPH.

samsung_001

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře