Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyVyšla aplikace CNN pro okenaté Nokie, je doslova boží

Vyšla aplikace CNN pro okenaté Nokie, je doslova boží

První informace o oficiální aplikaci zpravodajského kanálu CNN pro mobily s WP7 se objevily už na lednovém veletrhu CES 2012, který se uskutečnil v americkém Las Vegas. Od té doby ale jako by se po ní slehla zem.

Tedy až do čtvrtka minulého týdne, kdy byla přidána do nabídky internetového obchodu Marketplace. Mějte ale na paměti, že zatím si ji mohou stáhnout pouze majitelé smartphonů Nokia, která její vývoj spolufinancovala.

Pro zařízení ostatních výrobců má být aplikace dostupná až za několik měsíců, informovali nás o tom naše zdroje, kterým věříme a co se nemýlí.

Aplikace sama o sobě je fantastická, s nádhernými panoramatickými přechody mezi jednotlivými sekcemi. Integruje v sobě také videozpravodajství (kvalita videa je doslova boží ,-) a můžete si také nechat posílat push oznámení, abyste byli stále informováni a nepřišli o nic důležitého.

Majitelé smartphonů Lumia 710 a 800 nechť pro stažení aplikace CNN využijí Marketplace ve svém telefonu. Odkaz na aplikaci je z pochopitelných důvodů blokován, takže novinku zakončujeme dnes trochu netradičně.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře