Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVylepšená aplikace HBO GO nově v televizorech Samsung

Vylepšená aplikace HBO GO nově v televizorech Samsung

Samsung ve spolupráci s HBO Europe spustil inovovanou aplikaci HBO GO. Ta bude volně k dispozici na všech jeho televizorech vyráběných od roku 2012 a hlavními benefity pro uživatele budou větší přehlednost, rychlost a pohodlnost při jejím využívání.

Zákazníci se také mohou těšit na zcela nové uživatelské prostředí doplněné o další užitečné funkce.

„Kompletně přepracované uživatelské prostředí aplikace HBO GO v televizorech Samsung nabízí uživatelům nejen větší přehlednost a pohodlnou orientaci, ale také další vylepšení, jako rychlost či stabilitu,“ říká Pavel Mizera, Content Specialist ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Aplikace bude navíc volně k dispozici jak v letošních modelech Samsung s operačním systémem Tizen, tak i ve starších televizorech vyráběných od roku 2012,“ doplňuje Mizera.

Samotné využívání aplikace zůstává neměnné – uživatelé se jednoduše přihlásí pomocí nastaveného televizního PINu umístěného v sekci Nastavení svého HBO GO účtu. Naopak nepřihlášení uživatelé si mohou libovolně přehrávat trailery a veškerý obsah umístěný v sekci „Bez registrace“.

HBO GO, to jsou tisíce hodin filmů a seriálů. Neomezený přístup odkudkoli s internetovým připojením. Hollywoodské blockbustery, originální produkce HBO, koncerty a ty nejlepší seriály – to vše v rozsáhlé online videotéce, kterou můžete mít kdykoli a kdekoli, a to bez žádných dalších poplatků a půjčování. HBO GO lze sledovat na široké škále různých zařízení, které mají přístup k internetu – na Smart TV, na počítači, tabletu nebo smartphonu.

52a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře