Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVylepšená aplikace Finančních trhů pro iPad s novými funkcemi a bohatším obsahem

Vylepšená aplikace Finančních trhů pro iPad s novými funkcemi a bohatším obsahem

Aplikace ČSOB Finančních trhů pro tablety iPad, kterou uživatelé mohou stahovat zdarma, prošla výraznou proměnou k lepšímu. Nyní nejenže nyní vypadá uživatelsky přívětivěji, ale navíc nově obsahuje i akciové analýzy od Patria Finance.

Analýzy lze nově v rámci úvodní stránky tematicky třídit a ty je dále možné exportovat či si je ukládat přímo v iPadu. „Do aplikace byla také nově začleněna nová agenda „Zajišťovací tipy“, kde klienti Finančních trhů ČSOB najdou nápady, kterak se zajistit proti kurzovým, úrokovým a komoditním rizikům,“ říká Jan Čermák, analytik útvaru Finančních trhů ČSOB.

K exkluzivnímu obsahu v aplikaci se klienti ČSOB dostanou až po přihlášení, tedy po zadání e-mailu a hesla, které jim bude přiděleno zástupcem z útvaru Finančních trhů.

Aplikace pro iPad obsahuje nejen analýzy a zajišťovací tipy, ale také např. makroekonomický výhled pro ČR, kalendář očekávaných událostí pro globální i regionální trhy či přehled tržních úrokových sazeb.

[appbox appstore id663766580]

ikonaa

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře