Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVýkonný mobil od Xiaomi zlevnil na historické minimum

Výkonný mobil od Xiaomi zlevnil na historické minimum

I když největší dny slávy modelu Xiaomi Mi4 jsou s nástupem Mi5 pryč, je tento telefon u fanoušků značky stále velmi oblíbený. Příjemná velikost pětipalcového displeje a ucházející výkon procesoru Snapdragon 801 jsou pořád dostatečným lákadlem.

Cena telefonu v tuzemských obchodech navíc nyní opět klesla. Provedení s 2 GB RAM a 16 GB paměti pro data lze pořídit už za 4 449 korun včetně DPH. Za tyto peníze Mi4 nabízí e-shop xiaomimobile.cz, který ke smartphonu zákazníkům ještě přidá headset pro virtuální realitu v hodnotě 499 Kč zdarma.

Xiaomi Mi4 byl v Číně jedním z nejúspěšnějších chytrých telefonů loňského roku. V momentě jeho oficiálního uvedení na tamní trh byl kompletně kompletně vyprodán za necelých 37 sekund. V průběhu roku 2015 se tohoto modelu prodalo přes 10 000 000 kusů.

Kromě verze s 2 GB RAM je Xiaomi Mi4 dostupné i v provedení se 3 GB operační paměti. V případě této varianty cena začíná na 5 860 Kč s DPH.

xiaomimi4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře