Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVýkonná nabíječka Yenkee dodá sťávu naráz až pěti zařízením

Výkonná nabíječka Yenkee dodá sťávu naráz až pěti zařízením

Kompaktní nabíječka s pěti USB porty od Yenkee pro všechna mobilní zařízení je šikovným řešením, které si vystačí s jedinou zdířkou. Nabíjecí stanice dokáže dodat energii až do pěti přístrojů naráz a je dostupná hned ve dvou barevných variantách (černé a bílé).

„Na rodinných dovolených jsme často bojovali s tím, kde si nabít všechna zařízení. Každý má mobil a k tomu i powerbanku. Na trhu chybělo něco výkonného s velkým počtem portů. Proto jsme přišli s novou nabíječkou s pěti USB porty a výstupním výkonem 40W/8A,“ uvedl Goran Setler, zástupce značky Yenkee. Při zapojení tří zařízení, jsou všechna obslouženy výkonem až 2,4 A.

Krom toho Setler zminil i inteligentní nabíjení. „Inteligentní nabíjení znamená, že si stanice sama zjistí, jak se má k danému zařízení chovat. Uživatel má tak zaručenou stoprocentní ochranu i na cestách, kdy nemusí být vždy proud zcela stabilní,“ upřesňuje. Nabíjecí stanice také ukrývá ve svém těle ochranu proti přepětí, nadproudu, teplotě a zkratu.

Nabíječka Yenkee YAC 3005 se v České republice prodává za doporučenou cenu 499 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře