Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyVyhledávací nástroje ukazují, že v tomto domě se ztratila spousta smartphonů

Vyhledávací nástroje ukazují, že v tomto domě se ztratila spousta smartphonů

Na předměstí amerického města Atlanta řeší velmi kuriózní případ. V jednom z místních domů se totiž údajně ztrácí spousta ukradených či ztracených mobilních zařízení. Vtip je v tom, že mladý pár, který uvnitř domu žije, o ničem takovém neví.

Na dveře domu prý klepe hned několik lidí měsíčně. Tito lidé po nich přitom chtějí jen jedno jediné – aby jim vrátili jejich odcizený či ztracený mobil. Problém je, že manželský pár nemá na svědomí žádné nepřístojnosti. Na vině jsou nejspíše špatně rozmístěné vysílače v okolí domu, nebo nesprávná konfigurace routeru, což má za následek pomatení sledovacího zařízení.

Sdělení, že mladý pár nemá jejich zařízení, prý většina lidí věří. Najdou se však i takoví, kteří to opakovaně zkouší. Naštěstí na žádného násilníka zatím nenarazili. Jenže co není, může být. Doufejme, že se tato situace brzy vyřeší.

Christina Lee uvedla, že se kvůli tomuto problému s partnerem stěhovat nechystají. Žijí totiž v domě, který patří jejím rodičům.

dum

Zdroj: Fusion

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře