Vydání Red Dead Redemption 2 je za dveřmi. Stahujte optimalizované Game Ready ovladače


Vydání Red Dead Redemption 2 je za dveřmi. Stahujte optimalizované Game Ready ovladače

Na vydání Read Dead Redemption 2 už je připravena i Nvidia, která dnes vydala Game Ready optimalizované ovladače, díky kterým si hráči budou moci dobrodružství na Divokém západě vychutnat na plno. Nový software 441.12 WHQL vylepšuje také výkon v titulech Need for Speed Heat a Borderlands 3.

Společnost Nvidia nedávno oznámila partnerství s LG, které přinese certifikaci G-SYNC Compatible letošním modelům 4K OLED televizorů s velkou úhlopříčkou ze sérií C9 a E9. Majitelé GeForce díky tomu budou moci hrát i z pohodlí gauče bez trhání, záškubů nebo VSync input lagu.

Nová funkce byla zatím uvedena v Severní Americe s aktuálními Game Ready ovladači a nejnovější verzí firmware pro uvedené televize. Ostatní regiony budou brzy následovat. Blízká spolupráce obou společností také přináší certifikaci G-SYNC Compatible pro letošní 4K OLED televize z řady B9, čímž se počet podporovaných modelů rozrůstá na 7 napříč řadami B9, C9 a E9.

Pokud jsou tedy nainstalovány nejnovější Game Ready ovladače i firmware, stávají se výše uvedené televizory LG prvními na světě oficiálně umožňující majitelům karet GeForce vychutnat si extrémně plynulý „G-SYNC Compatible“ zážitek při hraní na velké obrazovce.

Nejnovější ovladače Game Ready 441.12 WHQL stahujte zde.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.