Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyVýborné logické hry The Room 3 se pravděpodobně dočkáme už na podzim

Výborné logické hry The Room 3 se pravděpodobně dočkáme už na podzim

Také se už těšíte, jak budete hledat a montovat, abyste mohli hledat a montovat dál? Tak to vás určitě zasáhne zpráva, že perfektní logická hra The Room 3 už je v přípravě, a že už pomalu klepe na dveře. 

Podle autorů ze studia Fireproof Games bychom se pokračování dnes už legendárních titulů The Room a The Room Two mohli dočkat už letos na podzim. Vše záleží pouze na tom, zdali se v průběhu vývoje nic nezvrtne a všechno půjde tak, jak si tvůrci naplánovali.

Aktuálně je The Room 3 prý již velmi dobře hratelné, což tvůrci doplnili několika screenshoty přímo ze hry.

Pokud jste o sérii The Room ještě neslyšeli, dovolte malé představení. Jedná se o atmosférickou puzzle hru, v níž montujete a rozkládáte různé skříňky, abyste se dostali k odhalení tajemství. Tyto skříňky jsou přitom samy o sobě plné tajemství – obsahují šuplíky, zástrčky, kličky a další vymoženosti, které vaši hlavu potrápí na dlouhé hodiny.

Bližší představení hry The Room Two najdete v naší recenzi. My vám jen doporučíme, abyste si ji zkusili na vlastní kůži. Uvidíte, že po dohrání budete na nový díl stejně natěšení, jako my!

Picture-6192

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře