Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyVýborná survival hra Don't Starve je nyní k dispozici pro iPady

Výborná survival hra Don’t Starve je nyní k dispozici pro iPady

Inovativní vývojářská společnost Klei Entertainment rozšířila svou nabídku her i na iPady. Tam se nyní dostala skvělá survival hra Don’t Starve. 

Don’t Starve je jedinečná svým vzhledem i hratelností. Jedná se o atmosférickou 2D hru, v níž se se svým hrdinou snažíte přežít. K tomu potřebujete krotit svůj hlad, ale také zůstávat v bezpečí před divokou zvěří a příšerami, které vás ohrožují v noci. Hráč má k dispozici velkou hromadu možností. Může stavět pasti, nebo například brnění, či příbytky, k tomu ovšem potřebuje suroviny.

Některé z nich jsou stejně jako v jiných exploračních hrách poměrně vzácným zbožím, takže se opravdu budete muset snažit. A to jsem ještě nezmínila permanentní smrt, která do hry vnáší nejen napětí, ale také různé herní styly – jakmile totiž zaklepete bačkorami, můžete se do hry vrhnout s jinými hrdiny, přičemž každý z nich má jiné schopnosti, dovednosti i základní atributy. Další hrdiny si pak otevřete až s několikerým rozehráním.

Jo a málem bych zapomněla – ač to tak nevypadá, hra má i své zakončení, jenom na něj musíte přijít. To vám zabere klidně i desítky hodin. Tak hodně štěstí!

Don’t Starve: Pocket Edition vás vyjde na 4,99 dolaru. Abyste si tuto hru mohli zahrát, musíte mít alespoň iPad 3 nebo iPad mini 2.

[appbox appstore 1012298403]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře