Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVraťte se zpátky do formy! K chytrým hodinkám Honor MagicWatch 2 dostanete...

Vraťte se zpátky do formy! K chytrým hodinkám Honor MagicWatch 2 dostanete fitness narámek Band 5 zdarma

Posilovny mají zavřeno, trenéři jsou doma a vám chybí cvičení nebo vůbec jakýkoli pravidelný pohyb? Cvičení doma vás nebaví a ani pořádně nevíte, jak na to? Zkuste integrovaného chytrého trenéra v hodinkách MagicWatch 2. Honor právě nyní přichází se zvýhodněnou akcí. Při zakoupení chytrých hodinek MagicWatch 2 získáte fitness náramek Band 5 zdarma jako dárek. Akce platí u všech prodejců jen do konce týdne, tedy do neděle 29. března.

Nedávná novinka na trhu, fitness hodinky MagicWatch 2, nabízí až 15 sportovních režimů a k tomu 13 různých tréninkových možností při běhání. Změří vám nejen tepovou frekvenci, ale také třeba okysličení krve. Díky monitoringu spánku vám pomohou zaměřit se na různé neduhy, zlozvyky a celkově vylepšit kvalitu spánku. Stejně tak vám umožní lépe zvládat každodenní stres pomocí řady dechových cvičení. A když někdo zavolá, na hodinkách si v klidu vyřídíte celý hovor.

Honor Band 5

Jedná se vůbec první fitness náramek výrobce, který má celé menu v lokálním jazyce. Jako první z menšího typu fitness sporttrackerů také měří okysličení krve. Monitoring spánku, měření kroků nebo tepová frekvence patří již k standardní výbavě.

Cena

Honor MagicWatch 2 jsou v České republice k dostání za 4 999 Kč. Za Honor Band 5 běžně zaplatíte 999 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Když jsem slyšel, že mají zavřít posilovny, docela jsem začal být nervózní. Pracuju ve stresujícím prostředí a řízené fitness tréninky jsou pro mě způsob, jak upustit páru. No musím říct, že tyhle hodinky mi dokázali nahradit i toho trenéra. Radí mi při běhu, což oceňuji, jelikož mám tendenci napálil začátek.. Co ale ocenuju nejvíc je, že mi řeknou, kdy je potřeba si dát odpočinek, aby došlo k regeneraci… to mi přijde geniální.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře