Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVodotěsný tablet Sony Xperia Tablet Z se začne prodávat na konci května

Vodotěsný tablet Sony Xperia Tablet Z se začne prodávat na konci května

Firma Sony svým tabletem Xperia Tablet Z na veletrhu v Barceloně mnohé překvapila. Přístroj má extrémně tenké tělo, které je navíc voděodolné, výkonný procesor a solidní porci 32GB uživatelské paměti včetně slotu na paměťové karty. Prodávat ho začne na konci měsíce května. Japonský výrobce o tom informoval prostřednictvím služby Twitter.

Tablet je designově odvozen od smartphonu Xperia Z. Láká na skvělou hardwarovou výbavu, ale také jeho zpracování a fyzické parametry jsou prvotřídní.

Prodávat se bude v černém a bílém provedení. Verzi s 16 GB uživatelské paměti si bude možné zakoupit za 600 dolarů, zatímco model s 32 GB za 680 dolarů.

K uvedení varianty s integrovaným LTE modulem dojde později. Doporučená cena je 755 dolarů.

Stejně jako u smartphonu Xperia Z, tak i u přístroje s větším displejem asijský výrobce slibuje odolnost proti vodě a prachu, což je něco navíc a právě o to stojí spoustu zákazníků.

Zdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře