Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyVodafone snižuje roamingové sazby nejen v Evropské unii

Vodafone snižuje roamingové sazby nejen v Evropské unii

Operátor zlevňuje od 30. dubna roamingové služby v Evropské unii. Změna se dotkne volání, posílání SMS, MMS i používání dat v zahraničí.

Ceny služeb se snižují u většiny tarifů a nabídek Vodafonu nejen v EU, ale i v ostatních zemích, které nejsou součástí Evropské unie (Andora, Norsko, Lichtenštejnsko, Švýcarsko, Vatikán). Celou skupinu těchto zemí Vodafone označuje termínem Zóna 1. Firemní i nefiremní zákazníci tak budou volat, datovat a psát SMS na svých cestách po Evropě levněji.

Cena volání u neomezených tarifů do všech sítí bude v zemích Evropské unie 1,66 Kč za minutu, stejnou cenu bude stát 1 MB a odeslání SMS vyjde na 0,67 Kč. Nové ceny v roamingu jednotlivých tarifů naleznete již nyní na www.tam.je/roaming2016. Změnou cen Vodafone reaguje na nařízení Evropské unie ze dne 25. listopadu 2015.

Změna se týká těchto zemí: Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie.

59157

Zdroj: Vodafone TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře