Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyVodafone představil neomezený tarif Red+ pro čtyřčlennou rodinu za 1 499 Kč

Vodafone představil neomezený tarif Red+ pro čtyřčlennou rodinu za 1 499 Kč

Operátor nabídne od 1. dubna na českém trhu novinku v podobě neomezených Red+ tarifů pro rodiny. Zákazník zaplatí za jeden neomezený tarif a získá k němu 3 další neomezené tarify. Základní Red+ tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí a sdílí 2 GB mobilních dat. To vše získáte za 1 499 Kč, tedy 375 Kč na hlavu. Cena platí s úvazkem na 24 měsíců.

„Děti ani rodiče by neměli počítat minuty, když spolu mluví,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu. Již zítra proto operátor zavede do své nabídky neomezených tarifů nový Red+ pro rodiny. Je to neomezené volání a SMS pro čtyři čísla. Mobilní internet v objemu 2 GB je sdílený a a rozděluje ho správce skupiny. Zákazník zaplatí měsíčně 1 499 Kč.

Na speciální variantu sdíleného tarifu se mohou těšit také malí a střední podnikatelé. I tarif Business Red+ nabídne k jednomu neomezenému tarifu 3 neomezené tarify zdarma. Firemní zákazníci získají navíc vyšší sdílený datový objem 3 GB a pro práci v zahraničí celkem 12 dnů neomezeného volání, SMS a dohromady 1,2 GB mobilních dat.

Neomezené tarify Business Red+ pro zaměstnance nemají žádná věková omezení, zatímco třetí a čtvrtou SIM pro základní Red+ tarif může používat osoba mladší 18 let nebo starší než 60 let.

802820501

tarif

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře