Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyVodafone nabídne o Vánocích sociální sítě a video zdarma

Vodafone nabídne o Vánocích sociální sítě a video zdarma

Vodafone letos na Vánoce připravil pro zákazníky datový provoz na sociálních sítích a v aplikacích na sledování videí v plné kvalitě zcela zdarma. Video Pass a Social Pass mohou zákazníci využívat zdarma ode dneška až do 31. ledna 2018, ke stažení jsou například v aplikaci Můj Vodafone. Díky této novince mohou využívat aplikace jako Facebook, Instagram, YouTube, Netflix nebo HBO GO a další, aniž by se čerpala data z jejich tarifu. Vodafone také uvádí do prodeje Music Pass za 99 Kč.

„Přicházíme na trh se slíbenými Vodafone Video a Music Passy. Music Pass uvádíme do prodeje za 99 Kč měsíčně, Video Pass pak ve speciální promo akci nabídneme až do konce ledna 2018 zákazníkům zcela zdarma. Spolu se Social Passem zdarma jsme tak vytvořili ideální vánoční dárek pro všechny, kteří chtějí být v kontaktu se svými blízkými nebo se podívat na oblíbené pořady,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky, a dodává: „ Od února bude Video Pass za 199 Kč měsíčně a nabídneme také kombinaci Video + Music + Social Pass dohromady jen za 299 Kč. Našim zákazníkům se tak otevírají dveře do světa plného dat bez počítání.“

Zákazníci budou mít díky Vodafone Social Passu možnost si prohlížet obrázky, fotky, videa i texty a využívat třeba oblíbené živé vysílání. Dárek je určený jak pro zákazníky s tarifem, tak s předplacenou kartou. Aktivují si jej jednoduše sami, ať přímo v aplikaci Můj Vodafone kliknutím na vánoční banner, na webu vodafone.cz/vanoce, v prodejnách nebo na zákaznické lince.

Velkou výhodu přináší Vodafone PASS zákazníkům, kteří využívají sdílený tarif Red +, ti totiž mohou za jednu cenu využívat balíček všichni čtyři.

O Vánocích nepřijdou zkrátka ani zákazníci, kteří nevyužívají tarif, který je potřeba k aktivaci Vodafone Social Passu. Získají navíc ke svému běžnému tarifu ještě 2 GB dat na měsíc zdarma, anebo balíček Komplet v síti fix s 50% slevou na 6 měsíců (124,50 Kč za měsíc po slevě).

Vodafone Video Pass zahrnuje tyto aplikace:

YouTube – Android, iOS
Netflix – Android, iOS, Windows Mobile
Amazon Prime Video – Android, iOS
HBO GO – Android, iOS
Stream.cz – Android, iOS, Windows Mobile
Seznam Zprávy – Android, iOS
Pohádky – Android, iOS, Windows Mobile
SledováníTV – Android, iOS, Windows Mobile

Během prosince přibudou další aplikace, konkrétně: DIGI2GO, Lepší.TV, Horizon Go a Kuki TV.

Music Pass obsahuje následující aplikace:

Apple Music
Deezer – Android, iOS, Windows Mobile
Tidal – Android, iOS
MusicJet – Android, iOS, Windows Mobile
Evropa 2 – Android, iOS, Windows Mobile
Frekvence 1 – Android, iOS, Windows Mobile
Rádio Bonton – Android, iOS
Dance Radio – Android, iOS
Youradio – Android, iOS
Pigy.cz – Android, iOS
Radio Zet – iOS

Během prosince přidá Vodafone také hlavní jednu z hlavních aplikací pro poslech hudby – Spotify.

Další informace

Velkou výhodu přináší Vodafone PASS zákazníkům, kteří využívají sdílený tarif Red+, ti totiž mohou za jednu cenu využívat balíček všichni čtyři. O Vánocích nepřijdou zkrátka ani zákazníci, kteří nevyužívají tarif, který je potřeba k aktivaci Vodafone Social Passu. Získají navíc ke svému běžnému tarifu ještě 2 GB dat na měsíc zdarma, anebo balíček Komplet v síti fix s 50% slevou na 6 měsíců (124,50 Kč za měsíc po slevě).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře