Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyVodafone bude nadělovat vánoční dárky po celý rok

Vodafone bude nadělovat vánoční dárky po celý rok

Od 19. listopadu bude Vodafone celý rok rozdávat svým zákazníkům vánoční dárky, každý jich může získat celkem přes 80. Zájemci s tarifem i předplacenou kartou dostanou na každý měsíc jako dárek sedm Vodafone Passů na den, které umožní třeba celodenní sledování televize v mobilu nebo poslech hudby bez starostí o objem přenesených dat. Kromě toho si mohou zákazníci nechat vyměnit prasklý displej u nového telefonu zdarma nebo si koupit telefony s vánoční slevou.

Už více než rok mohou zákazníci využívat službu Vodafone Pass, díky které mobilní aplikace neukrajují data z měsíčního objemu. Nově budou tyto Passy nejen v měsíční, ale také v denní verzi na 24 hodin a zájemci je navíc dostanou jako vánoční dárek po celý rok zdarma. Konkrétně si budou moci aktivovat sedm denních Passů libovolného druhu každý měsíc, a to až do 18. listopadu 2019. Tedy v součtu více než osmdesát Passů během celého roku.

Zájemci mohou využít Social Pass, a to například pro sociální sítě Facebook, Instagram, Snapchat nebo Twitter. Další možností je Video Pass, který zahrnuje YouTube, Netflix, Sledování TV a dalších 15 aplikací. Music Pass se hodí třeba pro služby Apple Music či Spotify a podobně poslouží také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger. Úplnou novinkou bude Cloud Pass, který Vodafone spustí také od 19. listopadu. Díky němu si každý bez ohledu na množství dat v mobilu může kdykoliv zálohovat dokumenty, fotografie nebo třeba videa v aplikacích Google Drive, Dropbox, OneDrive a Box.

Denní Passy jsou připraveny pro firemní i nefiremní zákazníky v aplikaci Můj Vodafone, kde se zájemci do kampaně přihlásí (musí to stihnout do 20. ledna 2019) a následně pokaždé vybraný Pass aktivují. Čím dříve se přihlásí, tím více denních Passů mohou získat. Dárek mohou využívat zákazníci s tarifem i předplacenou kartou a vždy je třeba mít aktivní měsíční datový objem.

Další vánoční dárek potěší hlavně všechny smolaře, kteří si rozbijí displej u svého nového telefonu. Vodafone přináší na český trh unikátní nabídku, a to výměnu prasklého displeje zdarma do tří měsíců od koupě telefonu. Nabídka se týká přístrojů pořízených v období od 1. listopadu 2018 do 20. ledna 2019. Kromě toho mohou zákazníci už od začátku listopadu využít slevy na mobilní telefony. Za jednu korunu je na výběr z pěti různých modelů, jde například o Huawei Y5 2018 nebo Vodafone Smart N9.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře