Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyVlastníte Huawei P9? Otestuje s předstihem Android 7.0 Nougat

Vlastníte Huawei P9? Otestuje s předstihem Android 7.0 Nougat

Čínská společnost Huawei pro české majitele špičkového telefonu P9 připravila program, v rámci kterého mohou mezi prvními otestovat Android 7.0 Nougat a inovované uživatelské prostředí EMUI 5.0.

Jak se zapojit do testování?

Základní podmínkou je, abyste vlastnili smartphone Huawei P9 a zjistili jeho IMEI, označení modelu (EVA-L09 nebo EVA-L19), aktuální číslo sestavení, verzi rozhraní EMUI a také nainstalovaného Androidu.

Zjištěné údaje poté pošlete na oficiální e-mail: mobile.cz@huawei.com do 18. listopadu, tedy do tohoto pátku. Do předmětu zprávy napište: Android 7 – Beta test – Huawei P9. Následně vám bude zpřístupněn update HOTA během několika dnů.

Po aktualizaci vašeho telefonu prosím zašlete zástupcům Huawei na výše uvedený e-mail do konce listopadu vaše postřehy a případné problémy, aby je mohli dále předat vývojářům a ti finální firmware případně ještě poladili.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře