Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVirtuální realita HTC Vive nebyla nikdy dosutpnější. Cena klesla na 18 999...

Virtuální realita HTC Vive nebyla nikdy dosutpnější. Cena klesla na 18 999 Kč.

Společnost HTC zlevňuje headset Vive. S aktuální cenovkou 18 999 Kč tak tento systém zůstává nejen nejpokročilejší virtuální realitou současnosti, ale zároveň v plné konfiguraci i nejdostupnější.

„Snížení ceny je dalším krokem v naší snaze zpřístupnit virtuální realitu co nejširšímu obecenstvu. Očekávání nejnovějších titulů a příchodu Vive Trackeru, je tou pravou chvílí pro prožití těch nejpřesvědčivějších virtuálních zážitků zprostředkovaných virtuální realitou Vive,“ řekla Cher Wang, předsedkyně představenstva HTC.

Základní balení HTC Vive obsahuje vše, co je k rychlému zprovoznění virtuální reality třeba: dvě základnové stanice pro sledování pohybu v prostoru, dva pohybové ovladače, které umožňují interakci s virtuálními světy i zdokonalené propojovací kabely a samotný headset.

V ceně setu HTC Vive je aktuálně zahrnuto i měsíční předplatné obchodu Viveport. Uživatelé zde samozřejmě naleznou i oblíbené tituly jako Tilt Brush, Everest VR nebo Richie`s Plank Experience. Brzy se navíc dočkají áčkových her Fallout 4 VR a Doom VFR. Kromě nich se v prodeji brzy objeví i příslušenství Vive Tracker, které umožní vývojářům implementovat do systému virtuální reality jejich vlastní periferie.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře