Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyVíme, kdy vyjde zombie survival střílečka State of Decay 2

Víme, kdy vyjde zombie survival střílečka State of Decay 2

State of Decay 2 vychází 22. května pro Xbox One a počítače s Windows 10 jako hra z programů Xbox Play Anywhere a Xbox Game Pass. Postapokalyptická zombie střílečka bude dostupná v edicích Standard (749 Kč) a Ultimate (1 299 Kč).

Obsahem State of Decay 2: Ultimate Edition bude přednostní přístup ke hře od 18. května, a kromě toho i dva balíčky s doplňkovým obsahem: Independence Pack a Daybreak Pack (dostupné později) pro obě platformy – Xbox One a Windows 10. Edice Ultimate navíc obsahuje dárkový kód na stažení konzolové verze hry State of Decay: Year-One Survival Edition.

State of Decay 2 si můžete předobjednat u vybraných prodejců (pouze verze Standard) nebo v Microsoft Storu (v obou verzích). Ti, co si hru předobjednají v období od 6. března do 21. května, získají navíc speciální předměty.

State of Decay 2 je nekompromisní zombie hra o přežití, kde záleží skutečně jenom na vás, jak přežijete v otevřeném postapokalyptickém světě.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře