Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVíme, kdy Samsung představí očekávaný Galaxy Note 8

Víme, kdy Samsung představí očekávaný Galaxy Note 8

Samsung konečně potvrdil, kdy dojde k odhalení smartphonu Galaxy Note 8. Světová premiéra proběhne ve středu 23. srpna. Jihokorejský výrobce tak svůj důležitý model představí před konkurenčními iPhony, jejichž nová generace má být představena nejdříve v září.

Nový Galaxy Note 8 má jít obdobnou cestou jako letošní novinky Galaxy S8 a S8+, displej s úhlopříčkou 6,3 palce tak má být přes celé čelo telefonu.  Šťávu bude obrazovce a procesoru Snapdragon 835, případně Exynos 8895 na vybraných trzích, dodávat baterie o kapacitě 3 700 mAh.

Jisté je, že ani nový phablet Samsungu nebude mít stejně jako nová „eska“ integrovanou čtečku otisků prstů v displeji. Dlouho se o tom sice spekulovalo, veškeré dohady ale nakonec utnul zástupce korejského výrobce. Senzor tak podle všeho opět najde místo na zádech phabletu.

Samsung Galaxy Note 8 má patřit k nejdražším smartphonům na trhu. Cena přístroje má vyšplhat až na tisíc eur, tedy v přepočtu 26 000 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře