Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyVíme, kdy dostanete Android 5.0 Lollipop na LG G2

Víme, kdy dostanete Android 5.0 Lollipop na LG G2

Pokud patříte mezi majitele telefonu LG G2, tak vás potěší nové zprávy. Už nějakou dobu se šušká, že loňská vlajková loď G2 dostane nový Android Lollipop. Některé zahraniční zdroje dokonce uváděly, že by ona aktualizace měla přijít začátkem roku. Jenže tento termín se splnit nakonec nepodařilo.

Oficiální zastoupení jihokorejské společnosti v Indii však nyní uvedlo, že Android Lollipop pro G2 bude vydán v průběhu druhého čtvrtletí (tedy v rozmezí od 1. dubna do 30. června). Aktualizace by měla nabídnout vyšší výkon, lepší zabezpečení, novou grafiku uživatelského prostředí, vylepšené notifikace a další zajímavé novinky.

Ačkoli je LG G2 už starší telefon, ani dnes svému majiteli ostudu neudělá. Ve výbavě má 5,2palcový displej s Full HD rozlišením, třináctimegapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu nebo čtyřjádrový procesor Snapdragon 800.

Telefon s 16 GB lze na českém trhu navíc zakoupit za méně než 7 000 Kč.

G2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře