Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyO víkendu je na Steamu zdarma k vyzkoušení akce Call of Duty:...

O víkendu je na Steamu zdarma k vyzkoušení akce Call of Duty: WWII

O tomto víkendu si můžete bezplatně na Steamu zahrát multiplayer Call of Duty: WWII na počítačích. Akce je určena hlavně pro hráče, kteří hru, která vyšla loni na podzim, zatím nevlastní a vyzkoušení zdarma je má přesvědčit k nákupu.


Pokud máte tedy zájem vyzkoušet si multiplayer Call of Duty: WWII, musíte mít ve svém počítači nainstalovaného Steam klienta. Pro stažení WWII  klikněte na tento odkaz.

Call of Duty: WWII je střílečka z pohledu první osoby, která nabízí napínavý singleplayerový příběh a zábavný multiplayer. Hra oficiálně vyšla 3. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One a příznivce série takřka po devíti letech zavedla na bojiště druhé světové války.

I v případě multiplayeru WWII  platí, že pokud se rozhodnete nakonec přesedlat na plnou verzi, veškeré nahrané úspěchy vám zůstanou. Budete tak moci pokračovat právě tam, kde jste během bezplatného víkendu skončili.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře