Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVíkendové pařby ve slevě pro iOS: Infinity Blade a Machinarium

Víkendové pařby ve slevě pro iOS: Infinity Blade a Machinarium

Pro mobilní přístroje s iOS, tedy iPhony, iPady a iPody touch, si o tomto víkendu můžete stáhnout ve slevě několik zábavných her a užitečných aplikací. Vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout skvostná 2D adventura z prostředí robotického světa Machinarium ani akční fantasy hra na hrdiny Infinity Blade.

Machinarium je klikací adventura od vývojářů Amanita Design, která získala spoustu ocenění, hlavně za krásné ručně kreslené pozadí i postavy. Příběh vypráví o robotovi jménem Josef, který snaží zachránit svou robo-přítelkyni a rodné město Machinárium před bombou, kterou vytvoří zlí bratrstvo Černočepičáků. Hru, u které si můžete být jisti, že se rozhodně nudit nebudete, si můžete dočasně zakoupit jen za 74 korun.

Pokud máte rádi více akce, pak vás spíše zaujme Inifinity Blade. Hlavním úkolem hry je totiž probíjet se hordami nepřátel, sbírat po cestě užitečné předměty a vylepšovat statistiky a schopnosti hlavního hrdiny. Jednu z nejhezčích her pro iOS zařízení si můžete pořídit za 24 korun.

[appbox appstore id459189186]

[appbox appstore id387428400]

machinarium_predhernou

ib

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře