Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Tenhle návod, jak se zbavit Internet Exploreru, vás zanechá v němém...

VIDEO: Tenhle návod, jak se zbavit Internet Exploreru, vás zanechá v němém úžasu

Když se řekne Internet Explorer, mnozí si okamžitě vybaví příšerný webový prohlížeč, dobrý akorát na stažení jiného a lepšího. Na internetu se v průběhu let objevily všemožné vtípky a videa, která IE parodují a vykreslují jako ten nejhorší softwarový odpad.

S humorem na kvality prohlížeče Microsoftu nyní poukazuje nový klip na YouTube a návdavkem přidává i návod na jeho kompletní odinstalování ze systému.

YouTuber s přezdívkou HowToBasic ve svých videích lidem radí, jak vyřešit ty nejzákladnější věci v životě. Naposledy si vzal na paškál prohlížeč od Microsoftu a opět to stojí za to!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. Shlédnutí nestojí za to. Autor videa si neváží věcí a dle mého názoru je to id*ot jako většina těch rádoby rozbíječů čehokoliv jen aby zaujala a vydělala levný peníz na internetu…

    • Taky si myslím, ale někdy pobaví. Jinak jestli myslíte také crash testery, tak ty se mi zase líbí, ač na extrémy, tak alespoň člověk ví, co třeba od mobilu čekat popřípadě jaký vybrat, aby byl odolnější 😉

      • Crash testy ještě pochopím, ale bezhlavou likvidaci s cílem vytřískat na ní co nejvíce peněz mi příjde poněkud zcestné.

  2. Pně souhlasím, YT natož celý internet je dnes plný lidí, co se snaží vydělat snadné peníze, o to horší právě že jsou schopni vyplodit takovýhle nesmysl a dát tomu ještě absolutní název, jen aby to zkouknulo co nejvíce lidí. Bohužel je vidět že to funguje

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře