Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Samsung uveřejnil krátkou upoutávku na fotoaparát v Galaxy S6

VIDEO: Samsung uveřejnil krátkou upoutávku na fotoaparát v Galaxy S6

Jihokorejský výrobce láká na představení Galaxy S6, které se odehraje 1. března, v předvečer zahájení veletrhu MWC v Barceloně. Do éteru vypustil video, ve kterém „představuje“ fotoaparát, s nímž bychom měli vidět světlo na konci tunelu. Samotný smartphone na videu vidět není.

Klip uveřejněný na twitterovém kanálu asijského výrobce je krátký a mnoho toho neprozrazuje. V podstatě je v něm jen několik sloganů a téměř na konci se kamera dostane na kraj tunelu, za kterým září světlo. Poté je vidět už jen slogan I am #TheNextGalaxy a ikona fotoaparátu.

Současný Galaxy S5 má 16Mpx fotoaparát, nástupce by si měl výrazně polepšit, alespoň dle různých spekulací. Mluví se o 20Mpx foťáku s optickou stabilizací a předním světelném 5Mpx selfie foťáku.

Samsung nový Galaxy S6 a jeho dvojče Edge se zahnutým displejem do boku představí v neděli 1. března v 18:30 našeho času. Akci bude streamovat online na portálu YouTube.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře