Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: S iPhonem na unikátní prohlídku Kanceláře Václava Havla

VIDEO: S iPhonem na unikátní prohlídku Kanceláře Václava Havla

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 více jak tři roky pracovala na zpřístupnění kanceláře Václava Havla. Tato kancelář byla převedená i do zdigitalizované podoby, takže se na její prohlídku můžete vydat společně s iPhony a iPady. 

V Kanceláři Václava Havla trávil první český prezident spoustu času po odchodu z hradu. Návštěvníci si v ní mohou prohlédnout spoustu jeho osobních předmětů, ale i darů, které dostal při četných návštěvách zahraničí. Vystavené exponáty jsou doplněné krátkým popiskem s upřesňujícími informacemi.

Prohlídkou naživo vás provede Varhan Orchestrovič Bauer. Tato prohlídka má pro zájemce přichystáno celkem 74 bodů zájmu.

Virtuální prohlídka obsahuje celkem pět místností a sedm bodů pro bližší prozkoumání. Po místnostech se pohybujete za pomoci gyroskopu, tedy pouhým natáčením zařízení s iOS. Virtuální prohlídka je zdarma dostupná skrze aplikaci V.Havel Office.

[appbox appstore 979192108]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře