Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyVideo: Podívejte se na Easter Egg v Androidu 6.0 Marshmallow

Video: Podívejte se na Easter Egg v Androidu 6.0 Marshmallow

Jak už je v Googlu několik let zvykem, nový Android 6.0 Marshmallow nepřináší jenom hromadu zajímavých funkcí, ale také vlastní Easter egg, jakýsi skrytý vtípek nebo chcete-li vzkaz od vývojářů.

Easter egg se v Androidu nacházel vždy, ze statických obrázků se však vyvinul v obrázek interaktivní a v Androidu 5.0 dokonce ve hru. Na této hře přitom staví i Easter egg z Androidu 6.0. Opět zde tedy najdeme malého Androida, s nímž se po vzoru fenoménu Flappy Bird pokusíte překonat co nejvíce překážek. Pokud jste si mysleli, že skrytá mini-hra v Androidu 5.0 je těžká, potom si na hraní pořádně připravte nervy. Ta v Androidu 6.0 Marshmallow je totiž ještě o stupeň obtížnější.

Asi největší změnou v těchto dvou hrách je ovšem skutečnost, že v Androidu 6.0 můžete ke svému řádění mezi brankami přizvat i lidi ze svého okolí.

Pokud byste si tímto Easter eggem chtěli zkrátit čas, jako i v předešlých verzích Androidu jděte do složky „Nastavení“, pokračujte položkou „Informace o zařízení“ a nakonec několikrát rychle za sebou poklepejte na políčko, v němž se ukazuje verze systému.

Jak se vám nový Easter egg líbí?

Zdroj: Android Authority

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře