Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Lupiči vykrádají chytrý dům budoucnosti, je z toho hit internetu

VIDEO: Lupiči vykrádají chytrý dům budoucnosti, je z toho hit internetu

Povedená reklama nizozemské pojišťovací firmy Centraal Beheer trhá rekordy popularity. Dva lupiči se v ní chystají vykrást dům budoucnosti, který je prošpikovaný moderními technologiemi, ale k jejich překvapení se nesetkávají s žádným problémem a loupež jde jako po másle.

Brána i dveře se samy otevřou, z ničeho nic začne hrát hudba, ze stolu se vysune televize, dokonce i sportovní auto v garáži samo otevře dveře a nastartuje. Jak je tohle možné?

V ten samý čas, akorát na jiném místě, probíhá konference, týkající se inteligentní domácnosti, na níž vizionář, nenápadně podobný Timu Cookovi z Apple, demonstruje, jak pomocí svého telefonu (zřejmě Galaxy S5) dokáže ovládat svou domácnost. Diváci v sále aplaudují, radost pochopitelně mají i zloději.

Kromě reklamy samotné je velmi zajímavý i příběh z jejího natáčení. Jak uvádí server mobil.cz, luxusní dům se nachází v maďarské Budapešti a samotný klip stihl natočit tým čítající zhruba padesát lidí za pouhý jeden večer. Majitel honosné nemovitosti údajně celé natáčení prospal ve své ložnici.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře