VIDEO: Jedná se o vtip, nebo to myslí vážně? Selfie lžíce na cereálie je opravdu bizarní


VIDEO: Jedná se o vtip, nebo to myslí vážně? Selfie lžíce na cereálie je opravdu bizarní

Tu a tam se na světlo světa dostane natolik bizarní věc, že z toho člověku zamrzne úsměv. Tak třeba tato selfie lžíce na cereálie, za kterou navíc nic nezaplatíte.

Selfie lžíce dokáže přesně to, co od ní podle jejího názvu čekáte – během pojídání vašeho pokrmu vás fotí, tedy pořizuje vaše selfie. Selfie lžíce je dlouhá rovných 76 centimetrů a na její rukojeti jsou tlačítka pro dálkové ovládání spouště.

Tato selfie lžíce pochází od známého výrobce cereálií Cini Minis, takže byste s ní ideálně měli pojídat právě tyto dobroty. Nic vám ovšem nebrání v tom, používat ji i při pojídání dalších pokrmů.

Jak už bylo zmíněno, selfie lžíce je na stránkách zmiňovaného výrobce k dispozici zdarma. Pokud o ní máte zájem, budete si muset zaplatit pouze za poštovné a balné. Bohužel, na doručení selfie lžíce si aktuálně budete muset počkat, neboť o ní byl takový zájem, že se všechny dostupné kusy do světa rozběhly téměř okamžitě po spuštění akce.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.