VIDEO: Jedná se o vtip, nebo to myslí vážně? Selfie lžíce na cereálie je opravdu bizarní


VIDEO: Jedná se o vtip, nebo to myslí vážně? Selfie lžíce na cereálie je opravdu bizarní

Tu a tam se na světlo světa dostane natolik bizarní věc, že z toho člověku zamrzne úsměv. Tak třeba tato selfie lžíce na cereálie, za kterou navíc nic nezaplatíte.

Selfie lžíce dokáže přesně to, co od ní podle jejího názvu čekáte – během pojídání vašeho pokrmu vás fotí, tedy pořizuje vaše selfie. Selfie lžíce je dlouhá rovných 76 centimetrů a na její rukojeti jsou tlačítka pro dálkové ovládání spouště.

Tato selfie lžíce pochází od známého výrobce cereálií Cini Minis, takže byste s ní ideálně měli pojídat právě tyto dobroty. Nic vám ovšem nebrání v tom, používat ji i při pojídání dalších pokrmů.

Jak už bylo zmíněno, selfie lžíce je na stránkách zmiňovaného výrobce k dispozici zdarma. Pokud o ní máte zájem, budete si muset zaplatit pouze za poštovné a balné. Bohužel, na doručení selfie lžíce si aktuálně budete muset počkat, neboť o ní byl takový zájem, že se všechny dostupné kusy do světa rozběhly téměř okamžitě po spuštění akce.

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.