Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVIDEO: iPhone 6 se 4 hodiny pekl v krocanovi jako nádivka, takhle...

VIDEO: iPhone 6 se 4 hodiny pekl v krocanovi jako nádivka, takhle dopadl

Různé crash testy smartphonů jsou velmi populární. V poslední době se však na internetu objevují velmi často, takže jejich tvůrci to nemají vůbec jednoduché. Aby na sebe, respektive na svou osobu strhli nějakou pozornost, musejí být čím dál originálnější. Třeba jako mladý Američan, který na Youtube vede kanál s názvem TexRax. 

Zmiňovaný mladík se rozhodl prověřit odolnost iPhone 6 tím, že ho pořádně propeče v troubě a to jako nádivku v krocanovi. Smartphone přitom pekl přesně 4 hodiny, na kolik stupňů však nevíme. Jisté je jen to, že po proceduře byl krocan pěkně propečený. A to samé se pak dá říci také o samotném smartphonu.

Na výsledek tohoto pokusu se ovšem raději podívejte sami. Alespoň budete vědět, jak se iPhone 6 (a pravděpodobně i jakýkoliv jiný smartphone) chová při přehřátí.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. No, jestli jel i poté, co ho vytáhl z trouby, je divný co ten telefon potom začal dělat, leda že by nebyl vodotěsnej a ta kapalina, pod kterou to umýval, byla voda..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře