Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Gameloft oznámil hack-and-slash akci Dungeon Hunter 5

VIDEO: Gameloft oznámil hack-and-slash akci Dungeon Hunter 5

Série akčních RPG Dungeon Hunter od společnosti Gameloft je u uživatelů docela populární. Díky tomuto faktu se letos dočkáme už pátého dílu, který by měl nabídnout povedený příběh, svižné bitvy a působivou grafiku optimalizovanou pro nejvýkonnější zařízení. Hra vyjde pro iOS, Android a Windows 10 (Windows Phone).

Zatím poslední díl série, Dungeon Hunter 4, ukázal, jak dvousečnou zbraní může být obchodní model ke hraní zdarma. Vývojáři zpoplatnili téměř cokoliv, a ze hry se tak stal odstrašující příklad. Přitom to byla veliká škoda, protože vypadá výtečně a souboje jsou zábavné. Nenasytný obchodní model její hodnocení ale nekompromisně sráží.

Nezbývá než doufat, že vývojáři komunitě hráčů poslední měsíce naslouchali a u „pětky“ se vydají střední cestou, případně že hru nabídnou za jednorázový poplatek.

Pokud jste fanouškem herní série, můžete se přihlásit k odběru novinek na webu dungeonhunter5.com.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Nehratelna chujovina, ved sa to neda ovladat. Taketo hry na mobile su pre pubertiakov, co sa hraju v skole pod lavicou.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře