Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Fanouškové Applu chválí Android, myslí si, že jde o nový iOS...

VIDEO: Fanouškové Applu chválí Android, myslí si, že jde o nový iOS 9

Boj mezi fanoušky Androidu a Applu nebere konce. Někteří fanatičtí zastánci těchto dvou táborů se za svoji pravdu dokonce nezdráhají třeba i poprat. Jenže vědí vůbec, za co se perou? Není tento boj jen takovou žabomyší válkou, ve které v podstatě o nic nejde?

Přesně na tuto otázku se rozhodli odpovědět redaktoři YouTubeového kanálu Dig it Normaal. Ti si před kameru pozvali několik skalních fanoušků Applu a dali jim do rukou čínskou napodobeninu iPhonu, ve kterém byl nainstalovaný Android. Fanouškům ovšem tvrdili, že tento operační systém je nový iOS 9. Jak se jim líbil?

Reakce lidí, kteří by si o Android nejspíše ani „neopřeli kolo“ je naprosto fascinující. Tito lidé totiž v domnění, že jde o iOS 9, operační systém Android velebí až do výšin. Co si o tom myslet? Možná bychom neměli slepě následovat ani jednu z platforem, ale prostě si přiznat, že každá z nich má svoje výhody a nevýhody, s nimiž se musíme smířit, ať se nám to líbí nebo ne. A ještě jedna malá rada na závěr – ještě než uděláme nějaké rozhodnutí, pojďme o něm přemýšlet a nenásledujme slepě svého „vůdce“. Jednou by se nám to mohlo vymstít, no ne?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. o cem to svedci? jen dalsi z mnoha dukazu, ze apple uzivatele moc inteligence nepobrali, android pozna kazdej kdo ho uz nekdy videl, stejne tak ios, toho zase clovek pozna, i kdyz ho nikdy nevidel…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře