Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Counter-Strike 1.6 běží na chytrých hodinkách

VIDEO: Counter-Strike 1.6 běží na chytrých hodinkách

Pokud vlastníte chytré hodinky LG G Watch a nebojíte se experimentovat, můžete si do nich nainstalovat legendární hru Counter-Strike ve verzi 1.6.

Za portem populární střílečky stojí vývojář Dave Bennet, který už dříve na smart watch převedl první díl série Half-Life. Jen pro připomenutí, LG G Watch mají 1,5palcovou obrazovkou s rozlišením 280 × 280 pixelů a jejich výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 o frekvenci 1,2 GHz společně s 512 MB RAM. Prťavý displej hodinek je (stejně jako dotykové ovládání) samozřejmě velkou překážkou, která brání plnohodnotnému hraní. Na druhou stranu je neuvěřitelné, jak se technologie posouvají dopředu.

Abyste si mohli CS 1.6 na vašem zápěstí zahrát, musíte si stáhnout aplikaci Xash3D, která emuluje Windows na platformě Android Wear. Kompletní návod, jak hru na LG G Watch rozběhat, najdete na stránkách programátora.

Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře