Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Assassin's Creed Identity přináší na mobily konzolovou grafiku

VIDEO: Assassin’s Creed Identity přináší na mobily konzolovou grafiku

Ubistoft dnes oznámil novou hru ze série Assassin’s Creed. Jmenuje se Identity a odehrává se v období italské renesance. S nezastavitelným zabijákem se podíváme do římského Kolosea a navštívíme i vzkvétající Florencii a další historická místa.

Zkušební verze pro iPhony a iPady již byla zpřístupněna hráčům v Austrálii a Novém Zélandu. Ve finální verzi se hra objeví až příští rok a vyjde i pro Android.

Identity nabízí náhodně generované mise založené na šestnácti různých typech úkolů. Těšit se můžete na kompletní svobodu pohybu ve 3D a hratelnost, kterou znáte z dílů pro „dospělé“ platformy.

Hra běží na enginu Unity a podle vývojářů stanovuje nový standard mobilní v grafice. Nechybí realistické osvětlení, systém počasí či dynamické davy.

Assassin’s Creed Identity je v současné podobě ke stažení zdarma, nicméně obsahuje mikrotransakce, které se snaží dostat hráčům do peněženky skrze různá vylepšení.

Těšíte se, až bude hra ke stažení i u nás?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře