Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyViber slaví 9 let od uvedení na trh s dárky pro každého

Viber slaví 9 let od uvedení na trh s dárky pro každého

Viber, aplikace pro zasílání zpráv, kterou používá více než miliarda lidí na celém světě, představuje exkluzivní narozeninový chatbot a rozdává dárky svým uživatelům. Představení narozeninového botu k 9. výročí Viberu dává uživatelům možnost roztočit kolo štěstí a vyhrát speciální dárky: kupón Viber Out, speciální slevy, poukázky od partnerů nebo balíčky zábavných samolepek. Každý, kdo zatočí kolem štěstí, obdrží dárek! Druhý dárek bude pro každého, kdo pozve své přátele, aby také zkusili své štěstí.

Kromě cen od Viberu, nabídne výhry i více než 35 partnerských značek. Uživatelé Viberu mají šanci vyhrát celkem téměř 35 milionů dolarů. Výhry jsou v každé zemi jiné a uživatelé tak uvidí různé nabídky. Když společnost Viber vstoupila před 9 lety na trh, nabízela uživatelům možnost udržovat kontakt s přáteli a rodinou po celém světě bez placení vysokých účtů za telefon.

„Tým Viberu chtěl oslavit 9 let platformy takovým způsobem, který by odměnil i uživatele. Jsou to právě oni, kdo dovedli Viber tam, kde je dnes,“ řekla Cristina Constandache, CRO, Viber. „Jsme vděční za to, že se zapojilo i mnoho našich partnerů a nabídlo na našem narozeninovém botu značkové ceny.“

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Dobrý den,
    zdá se, že narozeniny Viberu chce kdosi zneužít. Dostal jsem SMS z čísla začínajícího +799…, tedy asi Rusko, že jsem vyhrál milion dolarů, což vnímám jako nejapný vtip nebo to má mně skrytý účel.. Nevím, k čemu může taková SMS sloužit. Že by někdo chtěl nějak využít nacionále? Divím se, že se Viber proti podobným praktikám neohradí /možná o tom neví/. Co si o tom myslíte?
    V.Novák

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře