Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyVerbatim představí na CeBITu příslušenství a obaly folio, které zpříjemňují používání a...

Verbatim představí na CeBITu příslušenství a obaly folio, které zpříjemňují používání a přenášení chytrých telefonů a tabletů

Firma Verbatim láká na veletrh v Hannoveru, kde odhalí širokou škálu vysoce výkonných produktů a příslušenství, které ocení majitelé mobilních zařízení.

Na stánku K18 v hale 14, představí Verbatim inovace, které uživatelům značně zjednoduší používání přenosných technologických zařízení na cestách. Jedním z těchto produktů je MediaShare Wireless – přístroj, který se propojí pomocí WiFi až s pěti tablety a chytrými telefony najednou, a umožní na nich současně prohlížet, přehrávat, streamovat a zálohovat fotografie, videoklipy a hudbu – ať se nacházíte kdekoli.

Pro uživatele smartphonů a tabletů, kteří chtějí zůstat na cestách co nejdéle na příjmu, má Verbatim v rukávu rozšířenou řadu přenosných nabíječek, včetně nových modelů jako kompaktní Ultra-Slim 4200mAh power pack.

Dalším novým příslušenstvím je atraktivní kolekce obalů Folio určených k ochraně tabletů, e-čteček a smartphonů před každodenním opotřebením.  Populární řada obalů obsahuje Folio Flex pro iPad, Folio Mini Case s Bluetooth klávesnicí a mnoho dalšího.

CeBIT 2014 se koná od 10. do 14. 3. v německém Hannoveru. V tomto období se dozvíme také více podrobností o nových produktech.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/verbatimcebit/“/]

Zdroj: TZ Verbatim

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře