Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyVelký úspěch! Danny P. je první česká značka prodávající v americkém Apple...

Velký úspěch! Danny P. je první česká značka prodávající v americkém Apple Store

Relativně mladá česká značka Danny P. věnující se výrobě kožených tašek, peněženek a obalů na počítače a tablety slaví obrovský úspěch na americkém trhu. Peněženku s pouzdrem na telefony iPhone 6 Plus a 6S Plus totiž zařadil do svého e-shopu samotný Apple.

„S Applem jsme vyjednávali dlouhé měsíce. Pro zalistování do e-shopu jsme museli splnit přísné podmínky na kvalitu produktu, skladové zásoby, ale třeba i řadu měření, která zkoumala například propustnost našich peněženek signálem,“ prozrazuje zakladatel značky a CEO Daniel Piterák.

V první fázi prodává Danny P. v americkém e-shopu Applu peněženku, která zároveň slouží jako pouzdro na telefony iPhone 6 Plus a 6S Plus. „ Naše výrobky vymýšlí a vyrábí Češi, ze zahraničí pochází některé materiály, jako je kůže či nitě,“ doplňuje Piterák.

V následující fázi by se měly v obchodu Applu objevit také peněženky na iPhone 6/6S a výhledově třeba také kožené tašky či kožené obaly na počítače MacBook Air. Výrobce navíc počítá s tím, že do budoucna se prodej jeho produktů rozšíří také do evropských verzí Apple Store.

TZ_Cesky-vyrobce-poprve-na-oficialnim-e-shopu-Apple.-Ceskou-znacku-Danny-P.-nabízí-Apple.com-v-Spojených-statech-americkych-600x451

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře