Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyVéčko neumřelo, Samsung chystá jeho vzkřísení! Chystaný Galaxy Folder prý nabídne dvoujádrový...

Véčko neumřelo, Samsung chystá jeho vzkřísení! Chystaný Galaxy Folder prý nabídne dvoujádrový procesor

Samsung se v poslední době soustředí hlavně na výrobu smartphonů s operačním systémem Android. Ve většině případů se jedná o modely klasické konstrukce, které jsou si víceméně všechny podobné. Jak ale informuje korejský list DDaily, firma nezapomíná ani na to, co jí proslavilo, tedy na elegantní véčka.

Na tento typ telefonů většina výrobců s nástupem Androidu a dotykových placek jakoby zapomněla. Jedno zajímavé véčko se ale na trh v příštích týdnech přeci jen dostane.

Chystaný Galaxy Folder vyrobí korejský Samsung. Do prodeje ho plánuje uvést v srpnu či září.

Největší změna proti dnešním smartphonům spočívá v konstrukci, telefon totiž jinak pohání operační systém Android.

Nové véčko má mít ve výbavě dvoujádrový procesor Snapdragon S4 a malý displej s rozlišením 480 × 800 obrazových bodů. Zda bude Galaxy Folder používat také vnější displej, který zobrazí základní informace o čase nebo o zmeškaném hovoru či došlé zprávě, nevíme.

Jisté však je, že telefon (dle informací japonského webu Blog of Mobile má modelové označení SHV-E400S/K) bude možné používat v sítích LTE.

Očekáváme také přítomnost 512 MB nebo 1 GB RAM, fotoaparátu s rozlišením minimálně pět megapixelů a příjemné rozměry, díky kterým smartphone bezvadně padne do ruky.

SamsungZdroj: CultofAndroid

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře