Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVe výsledcích benchmarku AnTuTu se objevil smartphone Google X s Androidem 5.0.1

Ve výsledcích benchmarku AnTuTu se objevil smartphone Google X s Androidem 5.0.1

Že by se utajovaný smartphone Motorola X Phone nakonec jmenoval Google X? Je to možné! V databázi benchmarku AnTuTu se v minulých hodinách právě zařízení s tímto názvem objevilo a co víc, běželo dokonce na dosud nepředstaveném Androidu 5.0.1.

O telefonu americké firmy Motorola, která na něm spolupracuje s Googlem, slýcháme už několik měsíců. O zařízení samotném toho ale zatím moc nevíme.

Eric Schmidt, bývalý generální ředitel Google, se sice nedávno nechal slyšet, že připravovaný model je doslova fenomenální. Nic víc však neprozradil.

Výsledek předfinálního vzorku s nepříliš výkonným hardwarem nás v tuto chvíli ani tak příliš nezajímá. Mnohem zajímavější je to, že na telefonu byl nainstalovaný Android 5.0.1 Key Lime Pie.

Podle nejnovějších zpráv však Google plánuje odložit vydání nové generace svého operačního systému o dva až čtyři měsíce.

GoogleXZdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře