Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVe středu bude Uber rozvážet koťátka na vyžádání. A to jedním kliknutím

Ve středu bude Uber rozvážet koťátka na vyžádání. A to jedním kliknutím

Již tuto středu si každý uživatel platformy Uber bude moci objednat koťátko přímo do kanceláře nebo domů a podpořit tak kočičí útulky. Pokud je vám smutno nebo si chcete jen rozzářit den, máte možnost. Stačí si prostřednictvím aplikace Uber objednat místo obvyklého odvozu malou kočičku.

Akce bude probíhat od 12 do 19 hodin a po objednání Uber doveze uživatelům roztomilá koťátka, se kterými si zájemci budou moct až 20 minut hrát nebo je jen pohladit. Poplatek 300 korun poputuje na podporu domovů Sluníčko a Tlapky Mochov.

Záštitu nad akcí poskytla platforma Nekupuj-Adoptuj, která se zasazuje o správné zacházení se zvířaty a vyřešení kritické situace v útulcích. Uber chce kromě finanční pomoci rozšířit povědomí o kočičí adopci a zlepšit kritickou situaci zvířat bez domova v ČR.

Spolu s koťátky za zájemci dorazí také odborný dohled složený ze zástupců útulků, kteří zodpoví veškeré dotazy, ať už o péči o koťátko nebo o možnostech adopce zvířátka. Služba UberKOTATKA je zejména pro kanceláře, aby chlupatá klubíčka udělala radost co největšímu počtu lidí.

Prague_uberKITTENS_screenshot_r1-300x258-300x258

Jak si koťátka objednat?

Stačí si otevřít aplikaci Uber a namísto kliknutí pro objednání vozu přejet na ikonku koťátek a potvrdit objednání. Poplatek stržený z účtu uživatelů poputuje na podporu kočičích domovů Sluníčko a Tlapky Mochov. Lidé, kteří ještě v aplikaci nejsou zaregistrovaní, mají šanci využít kódu KOTATKA a kotě si objednat zdarma, poplatek 300 korun za ně útulkům zaplatí Uber.

V zahraničí si pod názvem UberKITTENS akce získala mnoho příznivců, kteří nakonec poskytli koťátkům i nový domov. Ve střední Evropě proběhly UberMACIATKA v říjnu v Bratislavě, Praha je tak druhé město v regionu, kde se taková akce uskuteční.

[appbox googleplay com.ubercab]
[appbox appstore id368677368]

HQ_uberkittens_blog_960x540_r1v1

Zdroj: Uber

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře