Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVe Spojených státech se tvoří fronty na nové iPhony 6. Nikdo přitom...

Ve Spojených státech se tvoří fronty na nové iPhony 6. Nikdo přitom neví, kdy se začnou prodávat

Zahraniční média informují o prvních nedočkavých fanoušcích, kteří už začínají tábořit před obchody, kde se zhruba za čtrnáct dní začnou prodávat nové modely iPhonu od firmy Apple. První lidé se před legendární prodejnou na 5th Avenue utábořili už včera. Vybaveni jsou židlemi, deštníky a dobrou náladou.

Podle informací serveru cnbc.com jsou všichni odhodláni vytrvat až do konce, tedy do dne, kdy se telefony začnou prodávat. Aby také ne, pořádně se jim to vyplatí. Dva z čekatelů, Brian Ceballo a Joseph Cruz, přiznali, že za vysedávání před Apple Storem dostanou slušně zaplaceno od firem, kteří nové iPhony chtějí získat co nejdříve. Vydělat si každý může i více než tisíc dolarů.

Termín, kdy se nové modely začnou prodávat, Apple prozatím neuvedl (spekuluje se ale o datu 19. září). Tisková konference je naplánována na příští úterý.

101968165-applestore.530x298

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře