Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVe hře Star Trek Trexels se můžete stát kapitánem vesmírné lodi

Ve hře Star Trek Trexels se můžete stát kapitánem vesmírné lodi

Vesmírná armádní letka byla zničena a na její místo jste povolán vy, coby kapitán lodi. Navrhněte svou novou loď, najměte novou posádku a vydejte se pomstít své předchůdce! Šmejd z vesmíru se před vámi neukryje! 

Star Trek Trexels je netradičně pojatá pixel artová-hra ze žánru budovatelských strategií. Stejně jako například ve strategii Star Command v ní neustále zlepšujete svou loď, verbujete nové lidi do své posádky a vyrážíte na mise, v nichž je třeba zapojit jak dobré postřehy, tak i trochu té taktiky. V pozadí přitom hraje hudba z původní Star Trek série a fanoušky potěší i příběhová linie, která na původní dění často odkazuje.

Oproti Star Command se pak Star Trek Trexels liší prodejním modelem. Zatímco za Star Command si zaplatíte, Star Trek Trexels si můžete stáhnout a hrát zdarma.

Star Trek Trexels je k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.yesgnome.startrek]

[appbox appstore 683978968]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

1 komentář

  1. Tá grafika už fakt nudí. Treba si uvedomiť, že v období, keď sa takéto hry robili sa vývojári snažili vytvoriť čo najkrajšiu grafiku pri svojich možnostiach a netrpezlivo čakali na novší a výkonnejší HW, ktorý im umožní urobiť hry zase krajšie a menej pixelované. Pochybujem, že by súhlasili s dnešným trendom robiť na dnešnom HW hry s grafikou z doby PC 286 🙁

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře