Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyVarta Wall Charger je výkonná nabíječka vhodná na cesty

Varta Wall Charger je výkonná nabíječka vhodná na cesty

Společnost Varta představuje novou USB nabíječku, kterou využijete jak doma, tak například i na cestách. Varta Wall Charger disponuje třemi konektory pro nabíjení různých typů zařízení. K dispozici jsou nejen dva klasické USB porty, ale také jeden USB-C.

Nabíječku lze snadno využít pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů a samozřejmě také například powerbanky a další elektroniky. Všechny porty je používat najednou – snadno tak můžete třeba připojit dva telefony a jeden tablet. Klasické USB porty nabízí celkové nabíjení až 2,4 A a USB-C pak disponuje až 3 A. Wall Charger podporuje provozní napětí 100-240V.

Vzhledem k rozměrům 99 × 56 × 28 mm a hmotnosti 93 gramů je nabíječka snadno použitelná na cestách, protože v tašce nezabere téměř žádné místo. Varta Wall Charger je v prodeji za doporučenou cenu 599 korun včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře