Varta Wall Charger je výkonná nabíječka vhodná na cesty


Varta Wall Charger je výkonná nabíječka vhodná na cesty

Společnost Varta představuje novou USB nabíječku, kterou využijete jak doma, tak například i na cestách. Varta Wall Charger disponuje třemi konektory pro nabíjení různých typů zařízení. K dispozici jsou nejen dva klasické USB porty, ale také jeden USB-C.

Nabíječku lze snadno využít pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů a samozřejmě také například powerbanky a další elektroniky. Všechny porty je používat najednou – snadno tak můžete třeba připojit dva telefony a jeden tablet. Klasické USB porty nabízí celkové nabíjení až 2,4 A a USB-C pak disponuje až 3 A. Wall Charger podporuje provozní napětí 100-240V.

Vzhledem k rozměrům 99 × 56 × 28 mm a hmotnosti 93 gramů je nabíječka snadno použitelná na cestách, protože v tašce nezabere téměř žádné místo. Varta Wall Charger je v prodeji za doporučenou cenu 599 korun včetně DPH.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.