Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyVarta Slim Power Bank: tenká powerbanka s vysokou kapacitou

Varta Slim Power Bank: tenká powerbanka s vysokou kapacitou

Funkce mobilních telefonů přibývají, ale výdrž baterie nikoli. Často je tak nutné řešit situace, kdy baterie zařízení nevydrží ani jeden pracovní den. Obtížná situace je to zvláště v případě, kdy jste na cestách. Pokud často řešíte vybitý smartphone před příchodem domů, může být pro vás praktickou volbou externí zdroj Varta Slim Power Bank 6000 mAh.

Základem pouze dvanáct milimetrů tenké powerbanky je kvalitní konstrukce z hliníku ukrývající li-polymerovou baterii s celkovou kapacitou 6 000 mAh. Uložená energie bez obav nabije až dvakrát telefon nebo také jednou tablet (testováno s iPhone 6S a ZenPadem S 8.0). Vzhledem k přítomnosti klasického USB a také USB-C portu je možné nabíjet všechna moderní zařízení a dokonce připojit dvě najednou.

S tím, že USB port nabízí výstupní napájení 2,4 A a USB-C až 3 A. Rychlost nabíjení tak není limitována, ať již připojíte náročný mobil nebo tablet. O stavu dobíjení pak informují čtyři LED diody. V základním balení nechybí 50cm microUSB nabíjecí kabel.

  • Rozměry: 142 × 71 × 12mm
  • Hmotnost: 199 gramů
  • Cena: 799 Kč

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře