Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyVarta prodává novu powerbanku s displejem a svítilnou

Varta prodává novu powerbanku s displejem a svítilnou

Nová powerbanka nabízí kombinaci dostatečné kapacity a příjemných rozměrů vhodných pro pravidelné přenášení. Potěší také integrovaným displejem, který názorně informuje o zbývající energii v procentech, stejně jako o nabíjení.

Standardem jsou už dva integrované USB porty (nabíjecí proud 2,4 A a 1 A), které je možné použít oba najednou a o jejich využití podává informace podsvícený displej. Oba konektory je možné využít najednou a nabíjet tak např. mobil a tablet naráz.

Samotnou powerbanku je možné dobíjet proudem až 2A a to jak třeba nabíječkou telefonu, USB zdrojem nebo připojením k počítači. Samozřejmostí je přítomnost několika stupňů ochrany: například proti zkratu, přebití nebo přehřátí. Praktickým doplňkem powerbanky pak je integrovaná svítilna aktivovatelná dlouhým stiskem tlačítka ON. Součástí balení je 50cm microUSB kabel.

Varta LCD Power Bank 7 800 mAh se v České republice prodává za doporučenou cenu 599 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře